MÖBLER / Möbler, övrigt / Sängbord 14577513
nr 1457 7513
Sängbord
Med låda. Bredd: 46 cm. Djup: 27 cm, höjd: 33 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:32:18
150 kr